Dodge

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) do czego ten przewód+ regulacja wolnych obrotów



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malykoles

Dyskutant



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj lubelskie
Posiadane auto: Fiat Siena 1.4 1998 r. + LPG
Piwa: 1/6
Wysłany: Wto 02 Mar 2010, 12:27
Temat postu:

do czego ten przewód+ regulacja wolnych obrotów


witam
Mam parownik lovato, rocznik 2002 I generacji. Chciałem podregulować wolne obroty śróbką na parowniku bo mi przygasa na luzie poszukałem na schematach jaką śróbką mam kręcić, gdzie ona sie znajduje i jakie było moje ździwienie gdy zobaczyłem że w jej miejscu nie ma nic tylko jakiś otwór nie wskazujący że była tam kiedykolwiek jakakolwiek śróbka

widok parownika z góry http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58938a2b339d45ba.html

pytanko:jak ja mam teraz wyregulować obroty na luzie, czy da sie to zrobić w inny sposób

kolejna sprawa : od parownika, między przewodami plynu chłodzącego, odchodzi jakiś przewod gumowy mocowany na kroćcu który nie jest nigdzie podłączony choć jest na nim odcisk opaski(wiec musiał gdzieś być)
oto on:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c10d09679dccd43e.html

do czego on służy i gdzie powinien być podłaczony
Powrót do góry
wrocek66

Debiutant



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Grand Cherokee
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Mar 2010, 22:42
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) do czego ten przewód+ regulacja wolnych obrotów


Nie tam jest śruba do wolnych obrotów .... do wolnych nasz pomiędzy przewodami wodnymi , taka szaro-plastikowa , o średnicy około 1 cm( na drugim zdjęciu jest na pierwszym planie ) Wkręcaj do momentu jak zacznie gasnąć , a następnie trochę wykręć .
Przewodzik - powinien być podłączony do kolektora ssącego , bo inaczej będzie brak wolnych obrotów .
Reasumując : najpierw przewodzik , później regulacja wolnych obrotów .
Powrót do góry
malykoles

Dyskutant



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj lubelskie
Posiadane auto: Fiat Siena 1.4 1998 r. + LPG
Piwa: 1/6
Wysłany: Sob 06 Mar 2010, 22:40
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) do czego ten przewód+ regulacja wolnych obrotów


dzięx za odpowiedź . i tym sposobem utwierdziłeś mnie w podejrzeniach moich.....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - I generacja


DodgeDurango

97 990

2014r.

173 145 km

pomorskie

DodgeDurango

97 990

2015r.

228 496 km

pomorskie

DodgeGrand Caravan

72 900

2018r.

229 518 km

pomorskie

DodgeRam

289 900

2021r.

51 535 km

kujawsko-pomorskie

DodgeGrand Caravan

59 990

2017r.

179 323 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System