Dodge

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Chciałbyś małą pamiątkę z zrzuty na forum ?
TAK!
40%
 40%  [ 4 ]
NIE!
10%
 10%  [ 1 ]
ZALEŻY OD ILOŚCI CHĘTNYCH
30%
 30%  [ 3 ]
SUPER SPRAWA, A MOŻE JAKIŚ KONKURS ?
20%
 20%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Nie 12 Kwi 2015, 20:23
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Koledzy,co chodzi o jakieś nowe rzeczy,to zobaczę,może coś wymyślę.
Naklejki są nadal aktualne,kilka długopisów jeszcze też mam,a jak się skończą to zlecę zrobienie ponownie.
Mój temat jest całkiem odrębny,nie mający z tym nic wspólnego.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Deeno

Auto Maniak



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
Wysłany: Nie 12 Kwi 2015, 21:22
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


diablo2 napisał:
Jaśniej się chyba nie da wytłumaczyć Twisted Evil

Bystrzacha z Ciebie.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 13:14
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Deeno napisał:
diablo2 napisał:
Jaśniej się chyba nie da wytłumaczyć Twisted Evil

Bystrzacha z Ciebie.



Na początek dzięki za uznanie i browarka od kolegi diablo2 Wink Very Happy


Po drugie kolego deeno Wink Very Happy jak mnie pamięć nie myli a wpisy to potwierdzają ,to w poście na poprzedniej stronie pytałeś po co ta składka.......nie zauważyłeś odgrzanego kotleta, i potwierdziłeś to w następnym poście że robią zamieszanie z odgrzebywaniem tematów......... Wink Laughing

Więc bez obrazy i urazy...... kto tu jest bystrzacha Cool Laughing
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Deeno

Auto Maniak



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 14:21
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


mk0367 napisał:
Po drugie kolego deeno Wink Very Happy jak mnie pamięć nie myli a wpisy to potwierdzają ,to w poście na poprzedniej stronie pytałeś po co ta składka.......nie zauważyłeś odgrzanego kotleta, i potwierdziłeś to w następnym poście że robią zamieszanie z odgrzebywaniem tematów......... Wink Laughing

Tyle, że po tych postach już było wszystko wiadomo - ale jak widać niektórzy potrzebowali dodatkowego wyjaśnienia.
I nie pisałem 'po co składka' 'tylko o co chodzi w ankiecie, bo była napisana językiem tylko trochę podobnym do polskiego.

mk0367 napisał:

Na początek dzięki za uznanie i browarka od kolegi diablo2 Wink Very Happy

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Wink

PS.
Będę wdzięczny za pisanie mojego nicku z wielkiej litery.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 14:59
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Deeno napisał:
mk0367 napisał:
Po drugie kolego deeno Wink Very Happy jak mnie pamięć nie myli a wpisy to potwierdzają ,to w poście na poprzedniej stronie pytałeś po co ta składka.......nie zauważyłeś odgrzanego kotleta, i potwierdziłeś to w następnym poście że robią zamieszanie z odgrzebywaniem tematów......... Wink Laughing

Tyle, że po tych postach już było wszystko wiadomo - ale jak widać niektórzy potrzebowali dodatkowego wyjaśnienia.
I nie pisałem 'po co składka' 'tylko o co chodzi w ankiecie, bo była napisana językiem tylko trochę podobnym do polskiego.

mk0367 napisał:

Na początek dzięki za uznanie i browarka od kolegi diablo2 Wink Very Happy

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Wink

PS.
Będę wdzięczny za pisanie mojego nicku z wielkiej litery.



Witam Deeno Wink
Mniejsza o większość co pisałeś Wink mi chodziło o to że Kolega Deeno także dał się złapać na odgrzewanie....Stwierdziłem fakty.....komuś się zarzuca a o sobie zapomina...

Co do "Towarzystwa Wzajemnej Adoracji"........to kolego Deeno zapoznaj się z moimi wszystkimi komentarzami i poradami jakich w nich udzielałem....sprawdź zawartość merytoryczną treści i czy pomogłem i pomagam na forum....a później za co dostawałem tzw browary......

PS.
Będę wdzięczny za nie używanie sformułowania T.W.A co do mojej osoby....polecam lekturę Moich postów... Wink
Pozdro
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 14:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Deeno

Auto Maniak



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 15:26
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


mk0367 napisał:
Witam Deeno Wink
Mniejsza o większość co pisałeś Wink mi chodziło o to że Kolega Deeno także dał się złapać na odgrzewanie....Stwierdziłem fakty.....komuś się zarzuca a o sobie zapomina...

Już tłumaczyłem - można nie zauważyć raz, ale brnąć w tym i jeszcze się upierać na składkę.... Wink Ja zawsze mogę przyjąć taką składkę Wink
Poza tym chyba diablo2 jest wystarczająco wyszczekany i nie potrzebuje adwokata w Twojej osobie Wink

mk0367 napisał:
Będę wdzięczny za nie używanie sformułowania T.W.A co do mojej osoby....polecam lekturę Moich postów... :wink:Pozdro

Spoko Wink
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 18:52
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Witam Twisted Evil a jestem ,,wyszczekany'' fakt Twisted Evil - adwokata nie potrzebuję , ale też i nie nalezę do żadnego jak to kolega Deeno napisał ,,Towarzystwa ....... '' a skłamał bym Towarzystwo Ubezpieczeniowe - auto mam ubezpieczone . Zaś co do piwa Twisted Evil no cóż , to komu stawiam to chyba moja sprawa chyba , że kolega Deeno chce wyczerpującej odpowiedzi ode mnie Twisted Evil
Po drugie Panie kolego Deeno Pańska inwektywa ,,bystrzacha'' jest tutaj nie na miejscu - delikatnie rzecz ujmując . Ja Pana nie wyzywam i gdyby Pan czytał posty ze zrozumieniem , nie była by tej całej sytuacji . Myślałem , że wszystko zostało w kwestii ,,odgrzanego kotleta'' powiedziane przez kolegę mk0367 i nie tylko Twisted Evil , a kolega Deeno dalej temat drąży Twisted Evil
Proponuję temat zamknąć , żeby nie było niepotrzebnych sporów czy obrażania innych użytkowników forum Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 22:00
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Koledzy,
bez podniet, uważajmy temat za wyczerpany i nie prowokujcie się wzajemnie do zbędnych wypowiedzi.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu


DodgeDurango

97 990

2014r.

173 145 km

pomorskie

DodgeRam

51 777

2006r.

110 000 km

pomorskie

DodgeRam

279 900

2019r.

92 000 km

kujawsko-pomorskie

DodgeChallenger

108 900

2017r.

115 090 km

pomorskie

DodgeRam

289 900

2022r.

25 697 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System