Dodge

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luke16

Debiutant



Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 25


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 11:43
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


a więc to ta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5132782 cena 6700zł ... Troche plastikowa w środku ale chodzi aż miło i oby chodziła tak jak najdłużej Wink
Powrót do góry
buhert

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 125
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław

Piwa: 2/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 13:57
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Ja bym Bitej nigdy nie kupił Cool
_________________
Fiat 125p rządzi
Powrót do góry
Luke16

Debiutant



Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 25


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 15:39
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


A co ty wiesz jak kupisz od jakiegoś komisu jak to autko przedtem wyglądało Laughing Laughing Laughing widziałem już takie kombinowane fury że z 3 potrafili jedną złożyć Shocked Shocked
Powrót do góry
R@D
Moderator

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 318
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 6 GG 2.0 02r.
Piwa: 6/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 18:11
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Z tego co widze to on tylko delikatnie puknięty więc luzik Smile
Lepszy taki niż kupowany cały a po jakimś czasie okazuje się że to totalny złom.
Obejrzyjcie sobie dokonania tego warsztatu, aż włos się jeży na głowie:
http://www.autobednarczyk.pl/index.php?dzial=blacharstwo&s=porsche
Powrót do góry
szczedl

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Fiat uno 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 21:16
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Szczerze mówiąc to niektórzy by takie Bravo jako niebite sprzedali, tez bym takie wziął po jakiejś małej stłuczce za taka kasę. Dobry zakup. A co do warsztatu i do linka, to musi byc doby warsztat ze z takich zlomow powypadkowych gdzie do kasacji praktycznie jeszcze dali cos zrobic. Ale potwierdzam jak szukalem auta dla siebie to jeden kombinuje bardziej od drugiego ze swieca dobrego auta szukac. Jeden koles wymienil cale nadkole bylo widac ze auto w stanie taki ze szok pod podloga wiorowe plyty zeby widac nie bylo ale ja zajzalem pod kawalek tapicerki:/ albo odizolowane kable i na tasme izolacyjna zrobione na klapie tylnej czy odizolowane kable i posztukowane przy silniku to norma:/ Takich nieuczciwych ludzi trzeba by karac!!
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
Reklama








Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 21:16
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 22:11
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


super auto, piękny kolorek Razz "(taki jak mój) Smile

powiem ci że dobry zakup, zrobisz i będziesz zadowolony..chodź czeka cię rejestracja itd...
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
faraon

Stały Bywalec



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 218
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zduńska Wola
Posiadane auto: Skoda Roomster Style Sound 1,4 16v 2011r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 22:16
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


Kur...cze przecież jadąc autem to o życie albo kalectwo idzie i jak można tak oszukiwac dla kasy , a człowiek może się zabic w takim gu....e !!!


To nie tyczy sie tego Bravo to jest ok
Powrót do góry
Luke16

Debiutant



Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 25


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Maj 2008, 23:49
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


a mam pytanko co do fabrycznego radia mianowicie jak tu się ustawia ręcznie stacje bo po naciśnięciu + szuka automatycznie???
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 11 Maj 2008, 19:55
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


już doszedłeś do tego z tego co wiem.
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sro 21 Maj 2008, 21:19
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


kolor pospolity jak i samo auto. NIETRAFIONY ZAKUP Sad
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 22 Maj 2008, 23:48
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


a co może miał cc kupic?? czy malucha moze...a pokaz mi gdzie masz wiecej aut w takim kolorze?? kolor wlasnie rzadko spotykany na naszych ulicach...nie jezdziles, nie masz bravo więc się nie znasz Smile ja jezdzilem zarowno maluszkiem jak i cienkim...


Pozdro
_________________
Powrót do góry
gadu-gadu
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Pią 23 Maj 2008, 14:02
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


jestes krnabrny i tyle ,nie potrafisz sie zmierzyc z krytyka i ocena innych. A za ta cene lepiej kupic cos niemieckiego a nie badziewie z wloch. A Tak pozatym nie posiadam i nie posiadalem auta typu fiat cc lub malucha Very Happy a dlaczego, domysl sie sam Very Happy Very Happy Very Happy .
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Luke16

Debiutant



Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 25


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 23 Maj 2008, 15:50
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


TAIF hahahahaha co do niemieckich aut to oglądałem golfa III 1.9D z 93roku.... Cena 7tyś zł + opłaty a w błotniki rękę mogłeś włożyć + licznik kręcony z za pewne ponad 300tyś km na 136 tyś km Laughing .... Później oglądałem polo z 96r silnik 1.0 nakręcone prawie 200 tyś km... Cena 8000zł + opłaty.... A więc wnioski wyciągnij sam.... A co do bravo rozmawiałem z wieloma ludźmi którzy je mają i nakręcone mają na nich ponad 200 tyś km i nie narzekają.... a więc twój komentarz jest śmieszny bo jest takie przysłowie "jak dbasz tak masz" i nie ważne czy to będzie fiat, honda, vw przy nie umiejętnym eksploatowaniu pojazdu zajeździsz go po 10tyś km... Co do "czegoś" niemieckiego... Rodzice mają golfa III w full wypasie.... i co już drugi dzień wojuje z elektryką bo albo szyberdach nie działa albo bezpieczniki się palą lub kable są w drzwiach pourywane....
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Pią 23 Maj 2008, 16:05
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


tak to wlasnie jest jak sie szuka aut po dziuplach lub szrotach Laughing Laughing Laughing Szczerze zycze bezawaryjnej eksploatacji, viecznego zadowolenia z zakupionego auta oraz jak najmniejszej ilosci postow typu "Pomocy" ,"Rece opadaja" -itd- Laughing Pozdrawiam .
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Luke16

Debiutant



Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 25


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 23 Maj 2008, 17:07
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Pierwsze autko za ok 9 tyś zł???


TAIF po żadnych szrotach nie szukam ani dziuplach tylko normalnie po ogłoszeniach..... A co do tematów pomocy ręce mi opadają to właśnie tyczy się tego golfa rodziców bo już mam go dosyć..... Ja żadnej marki nie popieram ani nie ganie... "Jak się dba tak się ma" a więc czy będę jeździł fiatem czy audi żadnej różnicy mi nie robi bo i tak się wszystko z czasem posypie....

TAIF a ty wogóle czym jeździsz???
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


DodgeGrand Caravan

59 990

2017r.

179 323 km

pomorskie

DodgeCharger

184 990

2019r.

38 442 km

pomorskie

DodgeRam

279 900

2019r.

92 000 km

kujawsko-pomorskie

DodgeChallenger

108 900

2017r.

115 090 km

pomorskie

DodgeDurango

97 990

2014r.

173 145 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System