Dodge

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Dodge ) układ kierowniczy wyciek płynu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karaju

Czytelnik



Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): koscierzyna pomorskie
Posiadane auto: dodge caliber 2.0 diesel 2006rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 30 Kwi 2016, 21:56
Temat postu:

układ kierowniczy wyciek płynu


siemka wszystkim posiadam dodga caliber 2.0 2006rok diesel 140 koni. w zeszłym tygodniu padł mi rozrząd dzień przed umówioną wymianą mniejsza o to. zrobiłem tą nieszczęsną usterkę i jak mechanik odpalił pierwszy raz go po naprawie to okazało się że stracił wspomaganie kierownicy po chwili zobaczył ze płyn wyleciał dołem a dokładnie w tym miejscu gdzie się łączy końcówka drążk z dwóch stron to wyleciało. kupilismy płyn pierwszy wlalismy i znowu to samo wypuścił go dołem dopiero druga butla preparatu jakoś pomogła i po wlani został w zbiorniczku a wspomaganie odzyskałem. to nie koniec kolejnego dnia normalnie jezdziłem i było oki tyle ze na ZGASZONYM SILNIKU musiałem skręcic koła bo cos chciałem zobaczyc i zobaczyłem znowu to samo cały płyn od wspomagania uciekł dołem kupiłem znowu płyn i wlałem go na zgaszonym silniku i po chwili odpaliłem go i dolałem resztę i oki jak na ten moment. znajdzie się na pewno ktos kto mi doradzi na ten temat bardzo był bym wdzięczny czekam dzieki. kolejne to co piszecie o utracie mocy to po tej naprawie mam tez to samo ale to mam nadzieję ze w wtorek to rozwiąże ten mechanik co to składał i naprawiał bo to jego brożka on top składał a przed tym miał moc normalnie a nie jak teraz 105 i tryb awaryjny okaze sie w wtorek dzieki czekam na podpowiedzi co do tego układu kierowniczego pozdrawiam
_________________
rrr
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Dodge ) Dyskusje ogólne


DodgeDurango

97 990

2014r.

173 145 km

pomorskie

DodgeRam

279 900

2019r.

92 000 km

kujawsko-pomorskie

DodgeChallenger

108 900

2017r.

115 090 km

pomorskie

DodgeRam

51 777

2006r.

110 000 km

pomorskie

DodgeCaliber

15 700

2007r.

167 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System