Dodge

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Dodge ) Dodge Ramcharger 1983 ?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
-UZI-

Czytelnik



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnica
Posiadane auto: GAZ69
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Maj 2018, 21:59
Temat postu:

Dodge Ramcharger 1983 ?


Witajcie pasjonaci wozów Dodge!

Mam na imię Marcin, ale mówią na mnie UZI, jestem ze Świdnicy. W zasadzie to nigdy specjalnie żadnym Dodżem się nie interesowałem no może poza starym Chalangerem który jest piękny Very Happy Nawet żadnego Dodża nie mam jeżę na co dzień Fordem galaxy ( bo w taki autobus mi się cały inwentarz dopiero mieści). A w garażu trzymam GAZa 69 w stanie nieustającego remontu (kiedyś skończę). Jednak moją największą pasją jest modelarstwo, buduje różne modele samoloty czołgi itd. Ostatnio padło na Dodgea Ramchargera rocznik 1983 znanego mi z filmu "Samotny Wilk". Model ma powstać w skali 1/10 i być sterowany radiem. Wykonany wg.regulaminu dla modeli startujących w konkurencjach RC Trial Scaled. Są to modele które muszą odpowiadać oryginałowi z wyglądu, są dopuszczalne odstępstwa w konstrukcji zawieszenia. Moją inspiracją do odtworzenia modelu jest właśnie egzemplarz filmowy (rocznik 1983), mam trochę fotosów tego egzemplarza, oraz oczywiście film z Chuckiem Cool Pościągałem też sporo fajnych fotek egzemplarza z roku 1985 z neta. I to generalnie mnie zadowala. Jednak do budowy potrzebuję jeszcze rysunków wozu przynajmniej w trzech rzutach (bok, przód i góra) najlepiej z wymiarami (ale wymiary mogą być osobno). Niestety przeszukanie zasobów neta nic nie dało, rysunków brak, a z wymiarów mam tylko rozstaw i szerokość osi. Poszukuję więc takich rysunków do Dodgea Ramchargera gen.II rocznik 1982-1993 oraz wymiarów do niego. Może ktoś z was dysponuje instrukcją manualem do tego wozu lub jakimś katalogiem w którym coś takiego może być? Jeśli posiadacz takowych cennych dla mnie informacji jest tu na forum to proszę o wysłanie scanów tych rysunków i wymiarów w formie JPG lub PDF na mój adres email:
matejko77@wp.pl
Wiem że są manuale do tego auta na Ebayu ale 60$ za instrukcję naprawy z której potrzebuje w zasadzie jeden rysunek to dla mnie to trochę dużo, tym bardziej że nawet nie wiem czy taki rysunek tam jest. Ale zakładam że jest, bo jest nawet w instrukcji naprawy Gazika
Za wszelaką pomoc serdecznie dziękuję Very Happy
Pozdrawiam UZI Wink
_________________
Per aspera ad astra!
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Czw 31 Maj 2018, 16:05
Temat postu:

Re: ( Dodge ) Dodge Ramcharger 1983 ?


Ale jesteś w przywitalni i co teraz?
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Dodge ) Przywitania

15) Siemka »
19) Witam »

DodgeDurango

97 990

2014r.

173 145 km

pomorskie

DodgeChallenger

108 900

2017r.

115 090 km

pomorskie

DodgeCaliber

15 700

2007r.

167 000 km

mazowieckie

DodgeRam

279 900

2019r.

92 000 km

kujawsko-pomorskie

DodgeCharger

184 990

2019r.

38 442 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System