Dodge

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Dodge ) Dodge Ramcharger 1983 ?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
-UZI-

Czytelnik



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnica
Posiadane auto: GAZ69
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Maj 2018, 21:59
Temat postu:

Dodge Ramcharger 1983 ?


Witajcie pasjonaci wozów Dodge!

Mam na imię Marcin, ale mówią na mnie UZI, jestem ze Świdnicy. W zasadzie to nigdy specjalnie żadnym Dodżem się nie interesowałem no może poza starym Chalangerem który jest piękny Very Happy Nawet żadnego Dodża nie mam jeżę na co dzień Fordem galaxy ( bo w taki autobus mi się cały inwentarz dopiero mieści). A w garażu trzymam GAZa 69 w stanie nieustającego remontu (kiedyś skończę). Jednak moją największą pasją jest modelarstwo, buduje różne modele samoloty czołgi itd. Ostatnio padło na Dodgea Ramchargera rocznik 1983 znanego mi z filmu "Samotny Wilk". Model ma powstać w skali 1/10 i być sterowany radiem. Wykonany wg.regulaminu dla modeli startujących w konkurencjach RC Trial Scaled. Są to modele które muszą odpowiadać oryginałowi z wyglądu, są dopuszczalne odstępstwa w konstrukcji zawieszenia. Moją inspiracją do odtworzenia modelu jest właśnie egzemplarz filmowy (rocznik 1983), mam trochę fotosów tego egzemplarza, oraz oczywiście film z Chuckiem Cool Pościągałem też sporo fajnych fotek egzemplarza z roku 1985 z neta. I to generalnie mnie zadowala. Jednak do budowy potrzebuję jeszcze rysunków wozu przynajmniej w trzech rzutach (bok, przód i góra) najlepiej z wymiarami (ale wymiary mogą być osobno). Niestety przeszukanie zasobów neta nic nie dało, rysunków brak, a z wymiarów mam tylko rozstaw i szerokość osi. Poszukuję więc takich rysunków do Dodgea Ramchargera gen.II rocznik 1982-1993 oraz wymiarów do niego. Może ktoś z was dysponuje instrukcją manualem do tego wozu lub jakimś katalogiem w którym coś takiego może być? Jeśli posiadacz takowych cennych dla mnie informacji jest tu na forum to proszę o wysłanie scanów tych rysunków i wymiarów w formie JPG lub PDF na mój adres email:
matejko77@wp.pl
Wiem że są manuale do tego auta na Ebayu ale 60$ za instrukcję naprawy z której potrzebuje w zasadzie jeden rysunek to dla mnie to trochę dużo, tym bardziej że nawet nie wiem czy taki rysunek tam jest. Ale zakładam że jest, bo jest nawet w instrukcji naprawy Gazika
Za wszelaką pomoc serdecznie dziękuję Very Happy
Pozdrawiam UZI Wink
_________________
Per aspera ad astra!
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Czw 31 Maj 2018, 16:05
Temat postu:

Re: ( Dodge ) Dodge Ramcharger 1983 ?


Ale jesteś w przywitalni i co teraz?
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Dodge ) Przywitania

15) Siemka »
19) Witam »

DodgeDurango

97 990

2014r.

173 145 km

pomorskie

DodgeRam

289 900

2022r.

25 697 km

kujawsko-pomorskie

DodgeJourney

74 990

2019r.

103 071 km

pomorskie

DodgeChallenger

108 900

2017r.

115 090 km

pomorskie

DodgeRam

279 900

2019r.

92 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System