Dodge

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Dodge ) Kilka pytań po zakupie.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruszek75

Czytelnik



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Journey 2,4 2008r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 20 Mar 2019, 14:09
Temat postu:

Kilka pytań po zakupie.


Dzień dobry. Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem Dodga. Euforia mnie trzyma cały czas! Auto jest w naprawdę przyzwoitym stanie lecz parę rzeczy wymaga uzupełnienia. Na początek osłona pod silnik. Jestem wielkim ,,miłośnikiem" tych zabezpieczeń. Wydaje mi się ,że w naszym kraju jest to podstawowa rzecz zabezpieczająca silnik. I teraz pytanie. Czy ta osłona składa się z dwóch części? Prawej i lewej. Kolejna rzecz to lusterko wsteczne. Niestety sprzedawca miał je dowieść po zakupie auta ale cisza. Obawiam się ,że będzie trzeba je zakupić samemu. I pytanie czy wszystkie lusterka w naszych autach były fotochromatyczne? Czy są też zwykłe. W podsufitce jest jakaś firmowa dziura jakby do wtyczki i czy to oznacza ,że mam fotochrom? Kolejny brak to jeden z zewnętrznych zagłówków. Jego również nie ma.Pytanie czy ktoś ,gdzieś widział, słyszał o możliwości zakupu tego zagłówka. Będę wdzięczny. Na tą chwile to wszystko. Pozdrawiam !
Powrót do góry
kruszek75

Czytelnik



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Journey 2,4 2008r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Mar 2019, 12:19
Temat postu:

Re: ( Dodge ) Kilka pytań po zakupie.


Mija drugi tydzień jazdy Dodgem. Jak na razie euforia nie opuszcza, ale pojawiają się kolejne zagwostki. Samochód jest używany i sami wiemy ,że mimo zapewnień sprawdzania i czego tam jeszcze w środku się nie siedzi i nie wiadomo na co się trafi. Ja na razie nie narzekam ale zastanawia mnie praca skrzyni biegów. A właściwie lewarka. Biegi wchodzą dość ciężko i mam wrażenie obojętnie czy na zgaszonym silniku czy włączonym. Czasami na luzie nie mogę włożyć biegu. Jak jest u Was? Czy to objaw końca sprzęgła?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Dodge ) Dyskusje ogólne


DodgeCaliber

15 700

2007r.

167 000 km

mazowieckie

DodgeDurango

97 990

2014r.

173 145 km

pomorskie

DodgeRam

51 777

2006r.

110 000 km

pomorskie

DodgeChallenger

108 900

2017r.

115 090 km

pomorskie

DodgeCharger

184 990

2019r.

38 442 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System