Dodge

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Dodge ) 2010 Dodge Journey Problemy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Kwarantanna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tinekastil2

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): USA
Posiadane auto: honda
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 01 Lip 2020, 17:59
Temat postu:

2010 Dodge Journey Problemy


41000 mil Dodge Journey SXT AWD

Nienawidzę tego samochodu z pasją. Miał 36 tys. Gwarancji, w związku z czym wymieniono brelok, odbiornik radiowy breloka i wymieniono zapłon. Teraz jest poza gwarancją i chociaż jestem dość kompetentny w przypadku starszych pojazdów, ten jest dość trudny do rozerwania.

Mam 2 problemy, na które chciałbym uzyskać porady.

Najpierw ma dźwięk kliknięcia z dolnej zapory po stronie pasażera. Brzmi jak ślizganie się plastikowych kół zębatych. Zdarza się to po pierwszym włączeniu. Zajmie to około 1 minuty i zatrzyma się. W tym czasie powietrze z AC pozostanie tylko u twoich stóp i nie przełączy się na otwory wentylacyjne. Jeśli włączymy recyrkulację, kliknięcie natychmiast się zatrzyma. Jeśli wyłączysz recyrkulację, zatrzyma się. Słyszałem to innego dnia przez 3 sekundy, kiedy dwukrotnie nacisnąłem przycisk odblokowania na pilocie. Myślę, że albo ten silnik, albo silnik, który zmienia się z podłogi na deskę rozdzielczą i odszranianie. Gdy tak się dzieje, tylne elementy sterujące ac są zawsze włączone.

Po drugie, silniki płynów wycieraczek przedniej szyby przestały działać. Działa w tylnej wycieraczce, ale nie w przedniej. Zaczęło się, gdy całkowicie wyschło z płynu wycierającego. Kiedy uzupełniałem płyn do wycieraczek, silniki pracowały około połowy mocy i rozpylały maskę i ledwie na okno.

Z góry dziękuję. Właśnie podskoczyłem i mam nadzieję, że mogę pomóc innym z silnikami z zawieszeniem i zawieszeniem, ponieważ moją obsesją jest 90-jeepowy rockcrawler.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DODGE Forum Strona Główna -> ( Dodge ) Kwarantanna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Dodge ) Kwarantanna

15) PKT.22 »

DodgeChallenger

108 900

2017r.

115 090 km

pomorskie

DodgeCaliber

15 700

2007r.

167 000 km

mazowieckie

DodgeCharger

110 000

2012r.

183 000 km

mazowieckie

DodgeRam

279 900

2019r.

92 000 km

kujawsko-pomorskie

DodgeRam

289 900

2022r.

25 697 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System